Velikonoční výstava v Častolovicích a volby do EU

velikonocni vystava castoloviceVolby do Parlamentu EU se blíží a tak je potřeba využít každé příležitosti k propagaci našich kandidátů. Skvělá příležitost se naskytla od pátku 11. dubna do neděle 13. dubna na Velikonoční výstavě Svazu zahrádkářů v Častolovicích. Neděle byla sice trochu uplakaná, ale pátek a sobota byly nádherné jarní dny. Počasí a zajímavý program s připomenutím lidových tradic a řemesel, přitáhlo velké množství návštěvníků.
 

Díky dobré spolupráci s místními zahrádkáři jsme mohli na velmi strategickém místě postavit svůj stánek s tiskovinami vydavatelství Futura. Může se to zdát až neuvěřitelné, ale během těch tří dnů jsme rozdali 600 kusů Haló novin, 300 ks Krajánka a velké množství propagačních materiálů našich kandidátů. Značný zájem byl i o publikaci k těžbě břidlicových plynů. O úspěch se postarali sami kandidáti Esma Opravilová, ale především Pavel Janeček a předseda OV KSČM Náchod Jiří Žoček, kteří zde byli po celé tři dny, chodili mezi lidmi, nabízeli materiály a odpovídali na otázky. Za celou dobu se jen ojediněle setkali s odmítnutím nabídnutých tiskovin. Podpořit je, ale prezentovat i sebe ve veřejnosti, přišli i kandidáti do Senátu ČR PaedDr. Josef Lukášek za Rychnovský obvod a ing. Lubomír Štěpán za Hradecko.
Nemalou zásluhu na vydařené akci má i předsedkyně KV KH KSČM Věra Žižková, která celou akci spolu s OV KSČM Rychnov organizačně zajišťovala.
Domníváme se, že kontaktní akce takového rozsahu je výjimečná, ale hlavně velmi užitečná. Vždyť výstavou prošlo více než 6000 lidí. Teď už půjde hlavně o to, aby lidé šli k volbám a volili naše zástupce.

Za OV KSČM Rychnov nad Kněžnou
Marie Ondráčková
Zobrazeno 2961 x
Nahoru