Volební štafeta

volebni stafetaVolební štafeta je vždy jedna z možností jak se setkat s těmi, kteří za nás budou rozhodovat. Tentokrát se jednalo o volby do Poslaneckého parlamentu PČR. Dnes už je rozhodnuto. My jsme ale kandidáty uvítali u nás v Týništi n. Orlicí v úterý 16. října. Bylo vidět, že jim na našich hlasech záleží, protože jich přijelo hned pět. Představili se nám tři noví – JUDr. PhDr. Zdeněk Ondráček Ph. D. z Trutnova – dvojka naší kandidátky, Ing. Pavel Janeček z Náchoda – kandidoval na třetím místě a s číslem jedenáct Bc. Zdeňka Šárová z Jaroměře.

Z našich známých rychnovských tváří přijelI Mgr. Věra Žižková z Kostelce n. Orlicí – kandidovala na 5. místě a JUDr. Milan Novák s číslem 15.
Na náměstí se sešlo přes 40 příznivců KSČM. Jak hosté, tak všichni přihlížející byli uvítáni ne chlebem a solí, ale výbornými domácími koláčky.
Kandidáti nám představili sebe, své názory na současné problémy a čím by oni sami přispěli k jejich řešení.
Týniště n. O. bylo poslední zastávkou celé štafety. V té době už měla za sebou vystoupení
v Dobrušce, Opočně, Rychnově n. K., Vamberku a v Kostelci n. Orlicí.
Taková náročná akce musí mít i dobré zajištění. To tvořili především oba předsedové okresních výborů Náchoda s. Žoček a Rychnova n.K. s. Kapucián. Nezbytnou složkou štafety byl i radiovůz obsluhovaný s. Chasákem. Jeho úkolem bylo projíždět jednotlivými městy, představit program KSČM a pozvat občany k volbám.
A jak jinak zakončit takovouto akci? No přece pozváním hostů a organizátorů na předvolební guláš v místním Areálu chovatelů „Na Bobkárně.

(mon)
Zobrazeno 4116 x
Nahoru