A máme zvoleného prezidenta

prazsky hradPo neférovém boji medií a pražské kavárny proti presidentu Zemanovi, kdy vše dělal špatně, byl znovu zvolen prezidentem. Přes dlouhodobé a neustále osočování a hanění za to či ono, mu dala většina voličů svůj hlas. Zvítězil zdravý rozum obyčejných lidí nad manipulátory a zapšklými kavárenskými diskutéry.
Jaká vlna nelibosti se opět zvedla. Všichni ti, co se pokládají za elitu a výkvět národa se diví, jak si ten nevzdělaný zaostalý a ve věcech politických neorientovaný občan, mohl dovolit takto se rozhodnout. To jsou ti zaostalí venkované. O výhře Zemana rozhodli hlavně voliči z vesnic, malých měst a sociálně slabého Ostravska. Ti přece nemohou mít ani páru o tom co republika potřebuje. Pan Kalousek se musí chytat za hlavu, že prosazovali přímou volbu prezidenta, když se jim již podruhé výsledky vymkly z rukou a ti neposlušní lidé si zvolili někoho jiného, než bylo naplánováno.

Pár jednotlivců si osobuje právo sdělovat občanům co je a co není správné. Ostatní, kteří mají jiný názor, jsou hanobeni, pomlouváni a kritizováni za své postoje. Nedokázali sobotní volby, že se tato skupina všeho schopných politiků, intrikánů, pomlouvačů a tak zvaných bojovníků za pravdu, mýlí?

Lidé, kteří jsou ještě spjati s naší zemí, a nejsou jen přisluhovači cizích zájmů, dali jasně najevo, co chtějí a kam by měla směřovat naše republika.

Útoky na Miloše Zemana budou zřejmě pokračovat, neboť poražení se nechtějí smířit s tímto faktem a budou dále štvát a hanobit. Potom je otázka, kdo že to vlastně rozděluje národ. Jsou to tito štváči nebo lidé se selským rozumem? Komu to prospívá? Co zatím vězí? Čí zájmy hájí? Na tyto otázky si většina čtenářů dokáže odpovědět sama.

Nezbývá nám, než podpořit nově zvoleného prezidenta v jeho úsilí o dobré jméno naší země a za spravedlivé postavení České republiky v mezinárodním společenství.

Věra Žižková 
členka ÚV, předsedkyně Královéhradeckého KV KSČM
Zobrazeno 2659 x
Nahoru