Co se povedlo v Týništi

tyniste-nad-orlici-znakBudou volby do Evropského parlamentu v červnu, na podzim volby do Senátu a pro nás důležité volby komunální. Hlavně tam se potřebujeme podívat po věcech kolem nás, které nejsou v pořádku a zkusit je zformulovat do volebního programu.


V Týništi nad Orlicí si pamatujeme na posměšné řeči z ostatních stran a především z TOP 09, že jsme si my, komunisté v roce 2010 dali do volebního programu nesplnitelné věci. Jedním z nich bylo podpořit kruhový objezd na Albrechtice – a kruhový objezd je. Podpora rekonstrukce nádraží – nechceme to zakřiknout, ale prý by se na jaře mělo začít. Přístřešky u zastávek – dvě nejdůležitější u městské knihovny a u Billy stojí. Zeleň v parku se také postupně obnovuje. Sociální zařízení na hřbitově se vyřešilo aspoň částečně. Trvalo to dlouho, ale přece jen se podařilo vyřešit přechod pro chodce u polikliniky. Zdaleka není všechno tak, jak bychom si přáli, ale své sliby se snažíme plnit a chtěli bychom tak i v dalším volebním období. Tím nechceme říci, že by se nám to podařilo bez spolupráce všech stran zastoupených v městském zastupitelstvu. Potvrzuje to jen fakt, že tam, kde jde lidem o dobrou věc, tam se dokážou dohodnout, ať už je to návrh kohokoliv.
Teď nás však čekají na podzim komunální volby 2014. Proto se všichni musíme podívat kolem sebe na věci, které nejsou v pořádku a zkusit je zformulovat do volebního programu. Vědět, co ztěžuje život většině občanů, nebo co hyzdí naše město a přilehlé vesnice. Některé náměty už máme. Máme lidi, se kterými jednáme a hledáme i další, kterým chceme nabídnout, aby šli na naši kandidátku.
Zobrazeno 3593 x
Nahoru