Jsem proti migrační politice EU

uprchliciJednou z mých priorit jako kandidáta do Poslanecké sněmovny i jako člověka je můj odmítavý vztah k migraci. Osobně jsem proti přijímání nelegálních migrantů na naše území a pro velmi pečlivou regulaci migrace legální, tedy jsem pro velmi odpovědnou azylovou politiku.
Dokážou mne rozčápit velkopanské výroky vedoucích představitelů Evropské unie, že je naší povinností přijmout migranty podle byrokraty navržených kvót. Jinak prý přijdeme o dotace. Občané by si měli teď před volbami uvědomit, že když v referendu podpořili vstup naší země do Unie, šlo vlastně o jinou Unii, než je dnes. Lisabonská smlouva nás z plnoprávného člena společenství evropských zemí degradovala na evropské občany druhé kategorie. Měli by vědět, že KSČM byla jednoznačně proti přijetí Lisabonské smlouvy, ale byla to za Rusnokovy vlády především ČSSD, která její ratifikaci naším parlamentem umožnila.

Proto nám teď z Bruselu mohou diktovat, jak se máme chovat k ekonomickým migrantům. Tento postup považuji za ohrožování života nejen nás, ale především celé naší budoucí generace, protože tito lidé k nám nejdou pracovat, nejdou se přizpůsobit našim podmínkám, chtějí si žít podle vlastních pravidel a zákonů. Tito lidé chtějí žít na náš úkor, žít z výsledků naší práce, z toho, co jsme vydobyli. Evropská unie jim slibuje 22 tisíc korun, což je víc než berou naši důchodci, a to přece není možné. Já jsem zásadně proti.

Václav Ort
Zobrazeno 2417 x
Nahoru