Kunětická hora po šestadvacáté

detsky koutek kuneticka horaUž jen z běžného pohledu bylo vidět, že přišlo více lidí než minulý rok. Význam tohoto setkání v kontextu s blížícími se krajskými volbami byl dán i účastí téměř celého vedení ÚV KSČM, poslanců a velké většiny současných krajských zastupitelů i nových kandidátů. Plně obsazené byly i diskuzní stany.
Velmi dobrá byla účast i z našeho Rychnovského okresu, autobus byl tentokrát plný až přeplněný a spousta lidí přijela auty a vlakem.
Už nepočítaně let zajišťujeme dětský koutek. Obsluhu tradičních soutěží zajišťovali naši mladí a doufejme, že i budoucí členové. Nově jsme letos rozjeli výtvarný kroužek, o který byl velký zájem a to nejen ze strany dětí. Svou dovednost si zkoušely i maminky. Velkou pochvalu si zaslouží Hanka Dýčková za jeho organizaci. Značný úspěch opět sklidily papírové klobouky vyráběné „Kloboučníkem Matějem“ – Miroslavem Kalivodou. Jeho služeb „klobouk přímo na míru“ využívaly malé parádnice, ale i maminky, babičky a dědové. Poděkování ale patří i všem ostatním organizátorům, kteří se podíleli na zajištění této akce.

Marie Ondráčková
Předsedkyně OV KSČM Rychnov nad Kněžnou
Zobrazeno 3512 x
Nahoru