Představení nové předsedkyně KV KSČM

zizkovaNa začátku ledna se konala krajská konference, která hodnotila uplynulé období, a volila nové krajské orgány. Došlo ke změně na postu předsedkyně krajského výboru KSČM.
Ráda bych se jako nová předsedkyně představila.
Jmenuji se Věra Žižková, jsem povoláním učitelka matematiky a výtvarné výchovy na ZŠ, nyní na odpočinku. Bydlím již skoro 40 let v Kostelci nad Orlicí. Jsem vdaná a mám 3 dospělé děti a 5 vnoučat.
Druhé volební období jsem zastupitelkou v městském zastupitelstvu v Kostelci nad Orlicí. V současné době vykonávám funkci předsedkyně kontrolního výboru. V minulém volebním období jsem byla členkou sociálního výboru při zastupitelstvu Královéhradeckého kraje a v tomto období jsem členkou výboru pro vzdělání, volný čas a zaměstnanost.
Ve své nové funkci předsedkyně Královéhradeckého Krajského výboru KSČM bych ráda přispěla k dalším úspěchům naší strany. Čekají nás v tomto roce někde dvoje, někde i troje volby. Ve třech obvodech se budou volit senátoři. Víme, že ve většinovém systému senátních voleb by vítězství některého našeho kandidáta bylo velkým triumfem. Buďme realističtí a doufejme, že se nám podaří alespoň takový úspěch, jako Soně Markové v Náchodě, když postoupila do druhého kola.
Ve volbách do EP bude také lítý boj o těch pár postů, které naše republika v Bruselu má. I
zde máme jisté šance. Naši kandidáti byli vždy dobře vybráni. Jsou odborně zdatní, pracovití a hájí zájmy našich občanů.
Volby do obecních zastupitelstev jsou možná pro většinu občanů nejdůležitější, neboť se dotýkají každodenního života v místě bydliště. Musíme dobře připravit kandidátky a propagovat svou činnost ve městech a obcích. Za práci našich zastupitelů se nemusíme stydět.
Krajský výbor je připraven všem kandidátům ve volební kampani pomáhat a dle možností ji i zajišťovat. Hlavní tíha ovšem leží na těch obětavých členech i sympatizujících, kteří svou každodenní drobnou prací připomínají všem, že i přes permanentní antikomunistickou kampaň ve sdělovacích prostředcích jsme tady a dokážeme se prosadit.

Přeji všem v novém roce pevné zdraví, hodně sil a výdrže při plnění všech těchto důležitých a náročných úkolů.
Věra Žižková
Zobrazeno 3003 x
Nahoru