Nejnovější články

Žiji v posledních letech v malé vesnici v podhůří Orlických hor. Lidi ...

Číst dále..


Třešně16.11.2016 Ukrajina...
Před časem bylo téma Ukrajina probíráno denně, v poslední době jako by...

Číst dále..


V době před státním svátkem 28. října se rozpoutala srdceryvná kampaň ...

Číst dále..


Očima Věry Žižkové, kandidátky do KZ

zizkova veraRáda bych přispěla svými zkušenostmi a hlavně prací, k co nejlepšímu rozvoji kraje ve kterém žiji. Královéhradecký kraj oplývá přírodními krásami,ale i kulturními památkami. Největší devizou jsou však pracovití a milí lidé. Občané kraje si zaslouží, aby u nás dobře fungovalo zdravotnictví, dětem se dostalo dobrého vzdělání na potřebné úrovni a dosažitelnosti. Měli bychom vždy především myslet na lidi, aby byli co nejspokojenější. Památky tvoří krásný kolorit Královéhradeckého kraje. Je také nutno o ně pečovat. Mělo by se rozlišovat komu a kolik je nutné přispět na jejich udržbu podle spravedlivých kriterií. Vizitkou kraje je i dobrá dopravní obslužnost . Úroveň stavu silnic by se měla postupně zlepšovat a kulturnost veřejných dopravních prostředků by měla mít zvyšující se tendenci.
Jako učitelka základní školy jsem přicházela do styku s dětmi z různého sociálního prostředí. Bolestně se mně dotýká, když vidím, jak některé rodiny jen velmi těžko zabezpečují svým dětem ty nejzákladnější potřeby. I zde by měl sehrát svou roli kraj, který by mohl například dotovat školní stravování některých dětí. Jako členka výboru pro vzdělávání a zaměstnanost jsem podporovala rozvoj učňovského školství a technických oborů na středních školách. Měli bychom směřovat naši mládež k takovým profesím, které mají i v budoucnosti předpoklad dobrého uplatnění.Vždy se říkalo“ Zlaté české ručičky“ a to by mělo platit i nadále.

Věřím, že zvolení zastupitelé za KSČM budou vždy rozhodovat v krajském zastupitelstvu ku prospěchu většiny obyvatel našeho kraje. I já bych se ráda na těchto rozhodnutích podílela a přispěla tak k co největší spokojenosti všech voličů se správou kraje.

Mgr. Věra Žižková, kandidátka do KZ
Zobrazeno 670 x
Nahoru