Kandidáti do Evropského parlamentu
Rychnov nad Kněžnou
Volební program
Dobruška
Nejbližší akce
Kostelec nad Orlicí
Videoblog
Týniště nad Orlicí

Nejnovější články

Letošní 1. máj byl v pořadí už třicátý. Pořádáme ho v Areálu chovatelů...

Číst dále..


Třešně18.02.2019 MDŽ...
Bez vás, dámy milé, raděj ani nemyslíme, jaké by to bylo, jak by ...

Číst dále..


Všechny, kteří chtějí ženám osobně popřát, zveme na tato setkání: ...

Číst dále..


Očima Věry Žižkové, kandidátky do KZ

zizkova veraRáda bych přispěla svými zkušenostmi a hlavně prací, k co nejlepšímu rozvoji kraje ve kterém žiji. Královéhradecký kraj oplývá přírodními krásami,ale i kulturními památkami. Největší devizou jsou však pracovití a milí lidé. Občané kraje si zaslouží, aby u nás dobře fungovalo zdravotnictví, dětem se dostalo dobrého vzdělání na potřebné úrovni a dosažitelnosti. Měli bychom vždy především myslet na lidi, aby byli co nejspokojenější. Památky tvoří krásný kolorit Královéhradeckého kraje. Je také nutno o ně pečovat. Mělo by se rozlišovat komu a kolik je nutné přispět na jejich udržbu podle spravedlivých kriterií. Vizitkou kraje je i dobrá dopravní obslužnost . Úroveň stavu silnic by se měla postupně zlepšovat a kulturnost veřejných dopravních prostředků by měla mít zvyšující se tendenci.
Jako učitelka základní školy jsem přicházela do styku s dětmi z různého sociálního prostředí. Bolestně se mně dotýká, když vidím, jak některé rodiny jen velmi těžko zabezpečují svým dětem ty nejzákladnější potřeby. I zde by měl sehrát svou roli kraj, který by mohl například dotovat školní stravování některých dětí. Jako členka výboru pro vzdělávání a zaměstnanost jsem podporovala rozvoj učňovského školství a technických oborů na středních školách. Měli bychom směřovat naši mládež k takovým profesím, které mají i v budoucnosti předpoklad dobrého uplatnění.Vždy se říkalo“ Zlaté české ručičky“ a to by mělo platit i nadále.

Věřím, že zvolení zastupitelé za KSČM budou vždy rozhodovat v krajském zastupitelstvu ku prospěchu většiny obyvatel našeho kraje. I já bych se ráda na těchto rozhodnutích podílela a přispěla tak k co největší spokojenosti všech voličů se správou kraje.

Mgr. Věra Žižková, kandidátka do KZ
Zobrazeno 2238 x
Go to top