Rychnov nad Kněžnou
Dobruška
Kostelec nad Orlicí
Týniště nad Orlicí

Nejnovější články

Události poslední dnů a týdnů na Blízkém východě určitě zneklidňují ne...

Číst dále..


Třešně22.11.2019 Ekologie...
V okurkové sezóně se pro novináře moc zajímavých témat se neotvírá. ...

Číst dále..


Třešně22.11.2019 Agrese...
V minulých dnech rozbouřilo vody mezinárodních vztahů napadení Sýrie, ...

Číst dále..


Očima Věry Žižkové, kandidátky do KZ

zizkova veraRáda bych přispěla svými zkušenostmi a hlavně prací, k co nejlepšímu rozvoji kraje ve kterém žiji. Královéhradecký kraj oplývá přírodními krásami,ale i kulturními památkami. Největší devizou jsou však pracovití a milí lidé. Občané kraje si zaslouží, aby u nás dobře fungovalo zdravotnictví, dětem se dostalo dobrého vzdělání na potřebné úrovni a dosažitelnosti. Měli bychom vždy především myslet na lidi, aby byli co nejspokojenější. Památky tvoří krásný kolorit Královéhradeckého kraje. Je také nutno o ně pečovat. Mělo by se rozlišovat komu a kolik je nutné přispět na jejich udržbu podle spravedlivých kriterií. Vizitkou kraje je i dobrá dopravní obslužnost . Úroveň stavu silnic by se měla postupně zlepšovat a kulturnost veřejných dopravních prostředků by měla mít zvyšující se tendenci.
Jako učitelka základní školy jsem přicházela do styku s dětmi z různého sociálního prostředí. Bolestně se mně dotýká, když vidím, jak některé rodiny jen velmi těžko zabezpečují svým dětem ty nejzákladnější potřeby. I zde by měl sehrát svou roli kraj, který by mohl například dotovat školní stravování některých dětí. Jako členka výboru pro vzdělávání a zaměstnanost jsem podporovala rozvoj učňovského školství a technických oborů na středních školách. Měli bychom směřovat naši mládež k takovým profesím, které mají i v budoucnosti předpoklad dobrého uplatnění.Vždy se říkalo“ Zlaté české ručičky“ a to by mělo platit i nadále.

Věřím, že zvolení zastupitelé za KSČM budou vždy rozhodovat v krajském zastupitelstvu ku prospěchu většiny obyvatel našeho kraje. I já bych se ráda na těchto rozhodnutích podílela a přispěla tak k co největší spokojenosti všech voličů se správou kraje.

Mgr. Věra Žižková, kandidátka do KZ
Zobrazeno 2582 x
Go to top