tabuleMiloše Zemana stále považuji za nejlepšího prezidenta v popřevratové době od roku 1989. Neznamená to však, že s ním vždy a ve všem souhlasím. Předpokládám, že ani sám Miloš Zeman by o takové nekritické příznivce nestál.
militaryV posledních týdnech se naše sdělovací prostředky zabývají sedmdesátým výročím osvobození naší země. Pokud se někdo domnívá, že byl připomínán zejména rozhodující podíl Rudé armády na porážce fašistického Německa a jeho spojenců, hluboce se mýlí. Naopak. Celá řada historiků, politologů, politiků, novinářů a lidí podobných profesí se zabývala především vyhledáváním negativních věcí spojených s Rudou armádou v souvislosti s válečnými událostmi.
odsOtázky Václava Moravce slibovaly zajímavý střet předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky s předsedou ODS Petrem Fialou. Očekávání se však nenaplnila. Nutno dodat, že především zásluhou pana Fialy.
Petr Fiala se prakticky uchyloval jen k výpadům vůči premiérovi. Měl připraveno jediné téma-ostrou kritiku Sobotkovy vlády, kterou demagogicky několikrát opakoval. Silně mi připomínal Miroslava Kalouska, který nemít biomasu první generace a Babiše, také by neměl o čem hovořit. Napadlo mne, že pan Fiala bude zdatným žákem pana Kalouska.
Nahoru